«Довіряй ділам» йде на вибори!


ВИТЯГ З РІШЕННЯ ХХІ З'ЇЗДУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» ВІД 27 СЕРПНЯ 2020 РОКУ ПРО УЧАСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» У ЧЕРГОВИХ ТА ПЕРШИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Відповідно до частини першої статті 217 Виборчого кодексу України та п. 7.2.8. Статуту Партії:

  1. Місцевим організаціям ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» взяти участь у всіх місцевих виборах, що проводяться одночасно 25 жовтня 2020 року у порядку та спосіб, передбачених Виборчим кодексом України.
  2. Встановити, що Рада Партії погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» про висування кандидатів у депутати обласних, районних, міських, районних у містах рад, а також кандидатів у депутати міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч та більше), кандидатів на посаду міських, сільських, селищних голів від місцевих організацій партії у всіх місцевих виборах, що проводяться одночасно 25 жовтня 2020 року.
  3. Уповноважити Голову Ради ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» Бриндака Олега Борисовича посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференцій) місцевих організацій ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» про висування кандидатів у депутати обласних, районних, міських, районних у містах рад, а також кандидатів у депутати міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч та більше), кандидатів на посаду міських, сільських, селищних голів від місцевих організацій партії у всіх місцевих виборах, що проводяться одночасно 25 жовтня 2020 року.

27 серпня 2020 року

Голова Ради Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»
Бриндак О.Б.

 ВИТЯГ З РІШЕННЯ ХХІ З'ЇЗДУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» ВІД 27 СЕРПНЯ 2020 РОКУ